MIC5207-3.3BZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5207-3.3BZ
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 180MA TO92-3
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC5207-3.3BZ specifikacijos
Dalies numeris MIC5207-3.3BZ Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 180MA TO92-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 87231 pcs Duomenų lapas
Įtampa (maks.) 0.4V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-92-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 180mA TO-92-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3µA Dabartinis - silpnas (Iq) 170µA
Dabartinis - rezultatas 180mA Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MIC5207
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5207-3.3BZ-TR
MIC5207-3.3BZ-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 180MA TO92-3