MIC5207-2.5YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5207-2.5YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5207-2.5YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 180MA SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5207-2.5YM5-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5207-2.5YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5207-2.5YM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 180MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 119479 pcs Duomenų lapas MIC5207-2.5YM5-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.4V @ 150mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-1266-6 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 180mA SOT-23-5
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3µA Dabartinis - silpnas (Iq) 170µA
Dabartinis - rezultatas 180mA Valdymo funkcijos Enable