MIC5205-2.9YM5-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5205-2.9YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5205-2.9YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LDO 2.9V 0.15A SOT23-5
Duomenų lapai: MIC5205-2.9YM5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5205-2.9YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5205-2.9YM5-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LDO 2.9V 0.15A SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4418 pcs Duomenų lapas MIC5205-2.9YM5-TR.pdf
Įtampa / srovė - išėjimas 1 - Įtampa - įėjimas Up to 16V
Įtampa - suskirstymas SOT-23-5 Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Regulatorinė topologija 150mA
Polarizacija SC-74A, SOT-753 Kiti vardai 1611-MIC5205-2.9YM5-DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 0.165V @ 150mA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas MIC5205-2.9YM5-TR Dažnis - perjungimas Positive Fixed
Išplėstas aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.9V 150mA SOT-23-5 apibūdinimas IC REG LDO 2.9V 0.15A SOT23-5
Dabartinis - rezultatas 2.9V Dabartinė - riba (min.) 1