MIC5203-2.8YM4-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5203-2.8YM4-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.8V 80MA SOT143
Duomenų lapai: MIC5203-2.8YM4-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5203-2.8YM4-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5203-2.8YM4-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.8V 80MA SOT143 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 128035 pcs Duomenų lapas MIC5203-2.8YM4-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.6V @ 80mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-2724-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 80mA SOT-143
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA Dabartinis - silpnas (Iq) 750µA
Dabartinis - rezultatas 80mA Valdymo funkcijos Enable