MIC5201-3.0BMM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5201-3.0BMM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5201-3.0BMM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3V 200MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC5201-3.0BMM.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
MIC5201-3.0BMM specifikacijos
Dalies numeris MIC5201-3.0BMM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3V 200MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 57328 pcs Duomenų lapas MIC5201-3.0BMM.pdf
Įtampa (maks.) 0.4V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 26V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 200mA 8-MSOP
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - silpnas (Iq) 400µA
Dabartinis - rezultatas 200mA Valdymo funkcijos -
Bazinės dalies numeris MIC5201
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5201-3.0BS
MIC5201-3.0BS
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3V 200MA SOT223
Sandelyje: 56792 pcs
parsisiųsti: MIC5201-3.0BS.pdf
RFQ
MIC5201-3.0BM
MIC5201-3.0BM
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3V 200MA 8SOIC