MIC5200-3.3YS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC5200-3.3YS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5200-3.3YS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223
Duomenų lapai: MIC5200-3.3YS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC5200-3.3YS specifikacijos
Dalies numeris MIC5200-3.3YS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67225 pcs Duomenų lapas MIC5200-3.3YS.pdf
Įtampa (maks.) 0.35V @ 100mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 26V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-1247
MIC520033YS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-223
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.5mA Dabartinis - silpnas (Iq) 350µA
Dabartinis - rezultatas 100mA Valdymo funkcijos -