MIC5159-1.8YM6-TR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC5159-1.8YM6-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC5159-1.8YM6-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6
Duomenų lapai: MIC5159-1.8YM6-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC5159-1.8YM6-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC5159-1.8YM6-TR Gamintojas Microchip Technology
apibūdinimas IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4191 pcs Duomenų lapas MIC5159-1.8YM6-TR.pdf
Įtampa - įėjimas 1.65 V ~ 5.5 V Įtampa - suskirstymas SOT-23-6
Įveskite Positive Fixed Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija SOT-23-6
Išvesties konfigūracija 1 Kiti vardai 1611-MIC5159-1.8YM6-DKR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
apibūdinimas IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6 Dabartinis - tiekimas 10mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC5159-1.8YM6-TR
MIC5159-1.8YM6-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG CTRLR SGL 1.8V SOT23-6