MIC47100-0.8YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC47100-0.8YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC47100-0.8YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 0.8V 1A 8MLF
Duomenų lapai: MIC47100-0.8YML-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC47100-0.8YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC47100-0.8YML-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 0.8V 1A 8MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 78038 pcs Duomenų lapas MIC47100-0.8YML-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.25V @ 1A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 0.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MLF® (2x2) Serija -
Paketas / dėžutė 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® PSRR 80dB ~ 45dB (1kHz ~ 500kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3112-2
MIC47100-0.8YML TR
MIC4710008YMLTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 1A 8-MLF® (2x2) Dabartinis - silpnas (Iq) 6µA
Dabartinis - rezultatas 1A Valdymo funkcijos Enable