MIC47050-1.2YML-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC47050-1.2YML-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC47050-1.2YML-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6MLF
Duomenų lapai: MIC47050-1.2YML-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC47050-1.2YML-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC47050-1.2YML-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.2V 500MA 6MLF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82689 pcs Duomenų lapas MIC47050-1.2YML-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.12V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.2V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 3.6V
Tiekėjo prietaisų paketas 6-MLF® (2x2) Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO) Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 6-VDFN Exposed Pad, 6-MLF® PSRR 50dB ~ 37dB (10kHz ~ 100kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-3666-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 500mA 6-MLF® (2x2)
Dabartinis - silpnas (Iq) 15µA Dabartinis - rezultatas 500mA