MIC39150-1.65WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC39150-1.65WU-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.65V 1.5A TO263-3
Duomenų lapai: MIC39150-1.65WU-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
MIC39150-1.65WU-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC39150-1.65WU-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.65V 1.5A TO263-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 46332 pcs Duomenų lapas MIC39150-1.65WU-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.65V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-263-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC39150-1.65WU TR
MIC39150-1.65WU TR-ND
MIC39150-1.65WUTR
MIC39150-1.65WUTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 1.5A TO-263-3
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos -