MIC3775-1.5BMM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC3775-1.5BMM-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC3775-1.5BMM-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 750MA 8MSOP
Duomenų lapai: MIC3775-1.5BMM-TR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MIC3775-1.5BMM-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC3775-1.5BMM-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 750MA 8MSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 71547 pcs Duomenų lapas MIC3775-1.5BMM-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 750mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC3775-1.5BMM TR
MIC3775-1.5BMM TR-ND
MIC3775-1.5BMMTR
MIC3775-1.5BMMTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 750mA 8-MSOP Dabartinis - rezultatas 750mA