MIC37301-3.3BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37301-3.3BR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC37301-3.3BR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5
Duomenų lapai: MIC37301-3.3BR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
288 pcs
  • Pranešimas
MIC37301-3.3BR specifikacijos
Dalies numeris MIC37301-3.3BR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 30134 pcs Duomenų lapas MIC37301-3.3BR.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas S-PAK-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A S-PAK-5
Dabartinis - rezultatas 3A Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MIC37301-3.3
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC37301-3.3WR
MIC37301-3.3WR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-5
Sandelyje: 66103 pcs
parsisiųsti: MIC37301-3.3WR.pdf
RFQ
MIC37302BU
MIC37302BU
apibūdinimas: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO263-5
Sandelyje: 32387 pcs
parsisiųsti: MIC37302BU.pdf
RFQ
MIC37301-3.3BR TR
MIC37301-3.3BR TR