MIC37300-3.3WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37300-3.3WR-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC37300-3.3WR-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-3
Duomenų lapai: MIC37300-3.3WR-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
MIC37300-3.3WR-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC37300-3.3WR-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 3A SPAK-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68542 pcs Duomenų lapas MIC37300-3.3WR-TR.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas S-PAK-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Spak-3 (3 Leads + Tab) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC37300-3.3WR TR
MIC37300-3.3WR TR-ND
MIC37300-3.3WRTR
MIC37300-3.3WRTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A S-PAK-3 Dabartinis - rezultatas 3A