MIC37300-1.65BR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37300-1.65BR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC37300-1.65BR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.65V 3A SPAK-3
Duomenų lapai: MIC37300-1.65BR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
384 pcs
  • Pranešimas
MIC37300-1.65BR specifikacijos
Dalies numeris MIC37300-1.65BR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.65V 3A SPAK-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 32854 pcs Duomenų lapas MIC37300-1.65BR.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.65V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas S-PAK-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė Spak-3 (3 Leads + Tab) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 3A S-PAK-3
Dabartinis - rezultatas 3A Valdymo funkcijos -