MIC37151-2.5WR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37151-2.5WR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC37151-2.5WR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SPAK-5
Duomenų lapai: MIC37151-2.5WR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MIC37151-2.5WR specifikacijos
Dalies numeris MIC37151-2.5WR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SPAK-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73673 pcs Duomenų lapas MIC37151-2.5WR.pdf
Įtampa (maks.) 0.5V @ 1.5A Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas S-PAK-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai 576-2262
MIC37151-2.5WR-ND
MIC3715125WR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A S-PAK-5
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MIC37151-2.5
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC37151-3.3BR TR
MIC37151-3.3BR TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SPAK-5