MIC37151-1.5WR-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC37151-1.5WR-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC37151-1.5WR-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5
Duomenų lapai: MIC37151-1.5WR-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
MIC37151-1.5WR-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC37151-1.5WR-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61646 pcs Duomenų lapas MIC37151-1.5WR-TR.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6V
Tiekėjo prietaisų paketas S-PAK-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SPak-5 (5 leads + Tab) PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC37151-1.5WR TR
MIC37151-1.5WR TR-ND
MIC37151-1.5WRTR
MIC37151-1.5WRTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A S-PAK-5
Dabartinis - rezultatas 1.5A Valdymo funkcijos Enable
Bazinės dalies numeris MIC37151-1.5
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC37151-1.5WR
MIC37151-1.5WR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-5