MIC2875-5.25YMT-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2875-5.25YMT-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG BOOST 5.25V 3.8A
Duomenų lapai: MIC2875-5.25YMT-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC2875-5.25YMT-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC2875-5.25YMT-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG BOOST 5.25V 3.8A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107519 pcs Duomenų lapas MIC2875-5.25YMT-TR.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5.25V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2.5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas No
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TDFN (2x2) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-UFDFN Exposed Pad
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MIC2875-5.25YMT TR
MIC2875-5.25YMT TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up
Dažnis - perjungimas 2MHz Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 5.25V 1 Output 3.8A (Switch) 8-UFDFN Exposed Pad
Dabartinis - rezultatas 3.8A (Switch) Bazinės dalies numeris MIC2875-5.25