MIC28510-12V-EV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC28510-12V-EV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC28510-12V-EV
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas BOARD EVAL FOR MIC28510 12V
Duomenų lapai: MIC28510-12V-EV.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
MIC28510-12V-EV specifikacijos
Dalies numeris MIC28510-12V-EV Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas BOARD EVAL FOR MIC28510 12V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2771 pcs Duomenų lapas MIC28510-12V-EV.pdf
Įtampa - išvestis 12V Įtampa - įėjimas 5 V ~ 75 V
Panaudotas IC / dalis MIC28510 Pateiktas turinys Board(s)
Serija Hyper Speed Control®, SuperSwitcher II™ Regulatorinė topologija Buck
Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated Kiti vardai 576-4024
MIC28510 12V EV
MIC2851012VEV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas -
Išsamus aprašymas MIC28510 Hyper Speed Control®, SuperSwitcher II™ DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 4A