MIC2003-0.8YM5-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC2003-0.8YM5-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MIC2003-0.8YM5-TR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5
Duomenų lapai: MIC2003-0.8YM5-TR.pdf
  • Pranešimas
MIC2003-0.8YM5-TR specifikacijos
Dalies numeris MIC2003-0.8YM5-TR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90929 pcs Duomenų lapas MIC2003-0.8YM5-TR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) Not Required Įtampa - apkrova 2.5 V ~ 5.5 V
Perjungti tipą General Purpose Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5
Serija - RDS On (tipas) 70 mOhm
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas P-Channel
Išvesties konfigūracija High Side Kiti vardai MIC2003-0.8YM5 TR
MIC2003-0.8YM5 TR-ND
MIC2003-0.8YM5TR
MIC2003-0.8YM5TR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Sąsaja On/Off Įvesties tipas Non-Inverting
funkcijos - Gedimo apsauga Current Limiting (Fixed), Over Temperature
Dabartinis - išvestis (maks.) 800mA Bazinės dalies numeris MIC2003
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MIC2003-0.5YM5-TR
MIC2003-0.5YM5-TR
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC DISTRIBUTION SW 0.5A SOT23-5
Sandelyje: 90626 pcs
parsisiųsti: MIC2003-0.5YM5-TR.pdf
RFQ
MIC2003-0.5YML-TR
MIC2003-0.5YML-TR
Gamintojai: Microchip Technology
apibūdinimas: IC DISTRIBUTION SW 0.5A 6-MLF
Sandelyje: 4320 pcs
parsisiųsti: MIC2003-0.5YML-TR.pdf
RFQ
MIC2003-0.8YM5
MIC2003-0.8YM5
apibūdinimas: IC DISTRIBUTION SW 0.8A SOT23-5