MCP6S22-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP6S22-I/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8DIP
Duomenų lapai: 1.MCP6S22-I/P.pdf2.MCP6S22-I/P.pdf3.MCP6S22-I/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCP6S22-I/P specifikacijos
Dalies numeris MCP6S22-I/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC OPAMP PGA 12MHZ RRO 8DIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 101993 pcs Duomenų lapas 1.MCP6S22-I/P.pdf2.MCP6S22-I/P.pdf3.MCP6S22-I/P.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) 2.5 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 275µV
Tiekėjo prietaisų paketas 8-PDIP Slew Rate 22 V/µs
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-DIP (0.300", 7.62mm) Išvesties tipas Rail-to-Rail
Kiti vardai MCP6S22-I/PR
MCP6S22-I/PR-ND
MCP6S22IP
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
Dabartinis - tiekimas 1mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 30mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 1pA Bazinės dalies numeris MCP6S22
Stiprintuvo tipas Programmable Gain -3db juostos plotis 12MHz