MCP4632T-503E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4632T-503E/UN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4632T-503E/UN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC POT DGTL 50K DUAL 10-MSOP
Duomenų lapai: MCP4632T-503E/UN.pdf
  • Pranešimas
MCP4632T-503E/UN specifikacijos
Dalies numeris MCP4632T-503E/UN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 90015 pcs Duomenų lapas MCP4632T-503E/UN.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 10-MSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kotrų skaičius 129
Grandinių skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 10-MSOP