MCP4631T-503E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4631T-503E/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4631T-503E/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC POT DGTL 50K DUAL 14-TSSOP
Duomenų lapai: MCP4631T-503E/ST.pdf
  • Pranešimas
MCP4631T-503E/ST specifikacijos
Dalies numeris MCP4631T-503E/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 80249 pcs Duomenų lapas MCP4631T-503E/ST.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kotrų skaičius 129
Grandinių skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C
funkcijos Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 129 Taps I²C Interface 14-TSSOP