MCP4531T-502E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4531T-502E/MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4531T-502E/MS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC POT DGTL 5K SGL 8-MSOP
Duomenų lapai: MCP4531T-502E/MS.pdf
  • Pranešimas
MCP4531T-502E/MS specifikacijos
Dalies numeris MCP4531T-502E/MS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 125283 pcs Duomenų lapas MCP4531T-502E/MS.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 5k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Kiti vardai MCP4531T-502E/MS-ND
MCP4531T-502E/MSTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 129 Grandinių skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja I²C funkcijos Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 5k Ohm 1 Circuit 129 Taps I²C Interface 8-MSOP Konfigūracija Potentiometer