MCP4462-503E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4462-503E/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4462-503E/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Duomenų lapai: MCP4462-503E/ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
288 pcs
  • Pranešimas
MCP4462-503E/ST specifikacijos
Dalies numeris MCP4462-503E/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 66157 pcs Duomenų lapas MCP4462-503E/ST.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija WiperLock™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kotrų skaičius 257
Grandinių skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Non-Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja I²C
funkcijos Mute, Selectable Address Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 14-TSSOP