MCP4451-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4451-502E/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4451-502E/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC POT 5K QUAD 8BIT 20TSSOP
Duomenų lapai: 1.MCP4451-502E/ST.pdf2.MCP4451-502E/ST.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCP4451-502E/ST specifikacijos
Dalies numeris MCP4451-502E/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 100665 pcs Duomenų lapas 1.MCP4451-502E/ST.pdf2.MCP4451-502E/ST.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 5k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai MCP4451502EST Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 257 Grandinių skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja I²C funkcijos Mute, Selectable Address
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 5k Ohm 4 Circuit 257 Taps I²C Interface 20-TSSOP Konfigūracija Potentiometer