MCP4252T-503E/UN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4252T-503E/UN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4252T-503E/UN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC RHEOSTAT 50K 2CH 10-MSOP
Duomenų lapai: MCP4252T-503E/UN.pdf
  • Pranešimas
MCP4252T-503E/UN specifikacijos
Dalies numeris MCP4252T-503E/UN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 80773 pcs Duomenų lapas MCP4252T-503E/UN.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 10-MSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 50k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Kiti vardai MCP4252T-503-E/UN
MCP4252T-503-E/UNTR
MCP4252T-503-E/UNTR-ND
MCP4252T-503E/UNTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 257 Grandinių skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja SPI funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 10-MSOP Konfigūracija Rheostat