MCP4251T-502E/ST
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4251T-502E/ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4251T-502E/ST
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DGTL POT 5K 2CH 14TSSOP
Duomenų lapai: MCP4251T-502E/ST.pdf
  • Pranešimas
MCP4251T-502E/ST specifikacijos
Dalies numeris MCP4251T-502E/ST Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 75422 pcs Duomenų lapas MCP4251T-502E/ST.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-TSSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 5k
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Kiti vardai MCP4251T-502-E/ST
MCP4251T-502-E/STTR
MCP4251T-502-E/STTR-ND
MCP4251T-502E/STTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 257 Grandinių skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Volatile
Sąsaja SPI funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 257 Taps SPI Interface 14-TSSOP Konfigūracija Potentiometer