MCP4241-502E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4241-502E/P Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4241-502E/P
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC DGTL POT DL 5K 2CH 14-DIP
Duomenų lapai: MCP4241-502E/P.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
450 pcs
  • Pranešimas
MCP4241-502E/P specifikacijos
Dalies numeris MCP4241-502E/P Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 68090 pcs Duomenų lapas MCP4241-502E/P.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 14-PDIP Serija WiperLock™
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 5k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 14-DIP (0.300", 7.62mm)
Kiti vardai MCP4241-502-E/P
MCP4241-502-E/P-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Kotrų skaičius 129 Grandinių skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Sąsaja SPI funkcijos -
Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 5k Ohm 2 Circuit 129 Taps SPI Interface 14-PDIP Konfigūracija Potentiometer