MCP4152-104E/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP4152-104E/MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP4152-104E/MS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC POT DGTL SNGL 100K RHEO 8MSOP
Duomenų lapai: MCP4152-104E/MS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
600 pcs
  • Pranešimas
MCP4152-104E/MS specifikacijos
Dalies numeris MCP4152-104E/MS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 88517 pcs Duomenų lapas MCP4152-104E/MS.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8 V ~ 5.5 V Tolerancija ±20%
Temperatūros koeficientas (tipas) 150 ppm/°C Taper Linear
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Atsparumas - valytuvas (omai) (tipai) 75 Atsparumas (omai) 100k
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kotrų skaičius 257
Grandinių skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Atminties tipas Volatile Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja SPI
funkcijos - Išsamus aprašymas Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 257 Taps SPI Interface 8-MSOP