MCP1790T-3002E/DB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP1790T-3002E/DB
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-3
Duomenų lapai: MCP1790T-3002E/DB.pdf
  • Pranešimas
MCP1790T-3002E/DB specifikacijos
Dalies numeris MCP1790T-3002E/DB Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 120692 pcs Duomenų lapas MCP1790T-3002E/DB.pdf
Įtampa (maks.) 1.3V @ 70mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-223-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-261-4, TO-261AA PSRR 90dB ~ 80dB (100Hz ~ 1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MCP1790T-3002E/DBTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 70mA SOT-223-3
Dabartinis - tiekimas (maks.) 210µA Dabartinis - silpnas (Iq) 130µA
Dabartinis - rezultatas 70mA Valdymo funkcijos -
Bazinės dalies numeris MCP1790
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MCP1790-5002E/DB
MCP1790-5002E/DB
Gamintojai: Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas: IC REG LINEAR 5V 70MA SOT223-3
Sandelyje: 95119 pcs
parsisiųsti: MCP1790-5002E/DB.pdf
RFQ
MCP1790T-3002E/DBVAO
MCP1790T-3002E/DBVAO
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3V 70MA SOT223-3