MCP1703T-2502E/CB
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1703T-2502E/CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP1703T-2502E/CB
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3
Duomenų lapai: 1.MCP1703T-2502E/CB.pdf2.MCP1703T-2502E/CB.pdf
  • Pranešimas
MCP1703T-2502E/CB specifikacijos
Dalies numeris MCP1703T-2502E/CB Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG LIN 2.5V 250MA SOT23A-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 149772 pcs Duomenų lapas 1.MCP1703T-2502E/CB.pdf2.MCP1703T-2502E/CB.pdf
Įtampa (maks.) 1.1V @ 250mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 16V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23A-3 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 44dB (100Hz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MCP1703T-2502E/CBTR
MCP1703T2502ECB
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 250mA SOT-23A-3
Dabartinis - silpnas (Iq) 5µA Dabartinis - rezultatas 250mA