MCP1642DT-33I/MS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1642DT-33I/MS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP1642DT-33I/MS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A
Duomenų lapai: MCP1642DT-33I/MS.pdf
  • Pranešimas
MCP1642DT-33I/MS specifikacijos
Dalies numeris MCP1642DT-33I/MS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC REG BOOST SYNC 3.3V 1.8A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86318 pcs Duomenų lapas MCP1642DT-33I/MS.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 0.65V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Boost Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas 8-MSOP Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up
Dažnis - perjungimas 1MHz Išsamus aprašymas Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 800mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Dabartinis - rezultatas 800mA Bazinės dalies numeris MCP1642