MCP1501T-10E/SN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MCP1501T-10E/SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCP1501T-10E/SN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 1.024V 8SOIC
Duomenų lapai: MCP1501T-10E/SN.pdf
  • Pranešimas
MCP1501T-10E/SN specifikacijos
Dalies numeris MCP1501T-10E/SN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas IC VREF SERIES 1.024V 8SOIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98822 pcs Duomenų lapas MCP1501T-10E/SN.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.024V Įtampa - įėjimas 1.65 V ~ 5.5 V
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 5µVp-p
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 0.1µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA 8-SOIC
Dabartinis - tiekimas 550µA Dabartinis - rezultatas 20mA