HV2201PJ-G-M904
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
HV2201PJ-G-M904 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HV2201PJ-G-M904
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC ULTRASOUND SWITCH 1:1 28PLCC
Duomenų lapai: HV2201PJ-G-M904.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
HV2201PJ-G-M904 specifikacijos
Dalies numeris HV2201PJ-G-M904 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 13766 pcs Duomenų lapas HV2201PJ-G-M904.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 40 V ~ 200 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) ±40 V ~ 160 V
Perjungti grandinę SPST Tiekėjo prietaisų paketas 28-PLCC (11.5x11.5)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 28-LCC (J-Lead) Kiti vardai HV2201PJ-G-M904TR
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Atsparumas vietoje (maks.) 19 Ohm
Kanalų skaičius 8 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Išsamus aprašymas Ultrasound Switch IC 8 Channel 28-PLCC (11.5x11.5) Bazinės dalies numeris HV2201
Programos Ultrasound -3db juostos plotis 50MHz