DSPIC33FJ64GP710T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ64GP710T-I/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ64GP710T-I/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP
  • Pranešimas
DSPIC33FJ64GP710T-I/PT specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ64GP710T-I/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (12x12)
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 16K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 100-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 85 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 64KB (64K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12) Duomenų keitikliai A/D 32x10b/12b