DSPIC33FJ32GP102-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ32GP102-I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ32GP102-I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ32GP102-I/ML.pdf2.DSPIC33FJ32GP102-I/ML.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
DSPIC33FJ32GP102-I/ML specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ32GP102-I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 34852 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ32GP102-I/ML.pdf2.DSPIC33FJ32GP102-I/ML.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN (6x6)
Greitis 16 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 1K x 16 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai DSPIC33FJ32GP102IML Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 21
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 32KB (11K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)