DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT.pdf2.DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT.pdf
  • Pranešimas
DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 15009 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT.pdf2.DSPIC33FJ256GP710AT-I/PT.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 100-TQFP (12x12)
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 30K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 100-TQFP
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 85 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)