DSPIC33FJ16MC102-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ16MC102-I/SS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ16MC102-I/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28SSOP
standartinė kaina (JAV doleriais)
376 pcs
  • Pranešimas
DSPIC33FJ16MC102-I/SS specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ16MC102-I/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SSOP
Greitis 16 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Kiti vardai DSPIC33FJ16MC102ISS Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 21
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 16 MIPs 16KB (16K x 8) FLASH 28-SSOP Duomenų keitikliai A/D 6x10b