DSPIC33FJ16GS504T-E/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ16GS504T-E/TL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ16GS504T-E/TL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 16KB FLASH 44VTLA
  • Pranešimas
DSPIC33FJ16GS504T-E/TL specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ16GS504T-E/TL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-VTLA (6x6)
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-VFTLA Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 35 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 16KB (16K x 8) FLASH 44-VTLA (6x6) Duomenų keitikliai A/D 24x10b, D/A 4x10b