DSPIC33FJ06GS202A-I/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS202A-I/TL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ06GS202A-I/TL
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 6KB FLASH 36VTLA
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ06GS202A-I/TL.pdf2.DSPIC33FJ06GS202A-I/TL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
DSPIC33FJ06GS202A-I/TL specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ06GS202A-I/TL Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 31697 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ06GS202A-I/TL.pdf2.DSPIC33FJ06GS202A-I/TL.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 36-VTLA (5x5)
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 36-VFTLA Exposed Pad
Kiti vardai DSPIC33FJ06GS202AITL Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 21
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 36-VTLA (5x5) Duomenų keitikliai A/D 6x10b, D/A 2x10b