DSPIC33FJ06GS202A-E/MM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC33FJ06GS202A-E/MM Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ06GS202A-E/MM
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ06GS202A-E/MM.pdf2.DSPIC33FJ06GS202A-E/MM.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
244 pcs
  • Pranešimas
DSPIC33FJ06GS202A-E/MM specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ06GS202A-E/MM Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 36226 pcs Duomenų lapas 1.DSPIC33FJ06GS202A-E/MM.pdf2.DSPIC33FJ06GS202A-E/MM.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-QFN-S (6x6)
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 1K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 28-VQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 21 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 28-QFN-S (6x6)