DSPIC33FJ06GS001T-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC33FJ06GS001T-E/SS
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 6KB FLASH 20SSOP
Duomenų lapai: 1.DSPIC33FJ06GS001T-E/SS.pdf2.DSPIC33FJ06GS001T-E/SS.pdf3.DSPIC33FJ06GS001T-E/SS.pdf
  • Pranešimas
DSPIC33FJ06GS001T-E/SS specifikacijos
Dalies numeris DSPIC33FJ06GS001T-E/SS Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SSOP
Greitis 40 MIPs Serija dsPIC™ 33F
RAM dydis 256 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 13 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 6KB (2K x 24) FLASH 20-SSOP Duomenų keitikliai A/D 6x10b