DSPIC30F4012-20E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F4012-20E/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC30F4012-20E/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44QFN
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
135 pcs
  • Pranešimas
DSPIC30F4012-20E/ML specifikacijos
Dalies numeris DSPIC30F4012-20E/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-QFN (8x8)
Greitis 20 MIPS Serija dsPIC™ 30F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 44-VQFN Exposed Pad
Kiti vardai DSPIC30F401220EML Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 20
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 20 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 44-QFN (8x8) Duomenų keitikliai A/D 6x10b