DSPIC30F3013T-30I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F3013T-30I/ML Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC30F3013T-30I/ML
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN
  • Pranešimas
DSPIC30F3013T-30I/ML specifikacijos
Dalies numeris DSPIC30F3013T-30I/ML Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 44-QFN (8x8)
Greitis 30 MIPs Serija dsPIC™ 30F
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 44-VQFN Exposed Pad
Osciliatoriaus tipas Internal Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
I / O skaičius 20 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 24KB (8K x 24) FLASH 44-QFN (8x8)