DSPIC30F2020T-30I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSPIC30F2020T-30I/SO Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSPIC30F2020T-30I/SO
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SOIC
  • Pranešimas
DSPIC30F2020T-30I/SO specifikacijos
Dalies numeris DSPIC30F2020T-30I/SO Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 28-SOIC
Greitis 30 MIPs Serija dsPIC™ 30F
RAM dydis 512 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Kiti vardai DSPIC30F2020T-30I/SOTR Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 21
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas dsPIC dsPIC™ 30F Microcontroller IC 16-Bit 30 MIPs 12KB (4K x 24) FLASH 28-SOIC Duomenų keitikliai A/D 8x10b