DSC6331JI2AA-024.5760
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6331JI2AA-024.5760
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR
Duomenų lapai: DSC6331JI2AA-024.5760.pdf
  • Pranešimas
DSC6331JI2AA-024.5760 specifikacijos
Dalies numeris DSC6331JI2AA-024.5760 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas SPREAD SPECTRUM MEMS OSCILLATOR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas DSC6331JI2AA-024.5760.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija DSC63XX
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.89mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 24.576MHz Išsamus aprašymas 24.576MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 80µA (Typ)