DSC6101CI2A-033.3333T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6101CI2A-033.3333T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Duomenų lapai: DSC6101CI2A-033.3333T.pdf
  • Pranešimas
DSC6101CI2A-033.3333T specifikacijos
Dalies numeris DSC6101CI2A-033.3333T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR, LOW POWER "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4798 pcs Duomenų lapas DSC6101CI2A-033.3333T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC61XX
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 33.3333MHz Išsamus aprašymas 33.3333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 80µA (Typ)