DSC6101CE2A-080.0000T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6101CE2A-080.0000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR
Duomenų lapai: DSC6101CE2A-080.0000T.pdf
  • Pranešimas
DSC6101CE2A-080.0000T specifikacijos
Dalies numeris DSC6101CE2A-080.0000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4470 pcs Duomenų lapas DSC6101CE2A-080.0000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC61XX
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 80MHz
Išsamus aprašymas 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 3mA (Typ)