DSC6083CE2A-032K000T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6083CE2A-032K000T
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR
Duomenų lapai: DSC6083CE2A-032K000T.pdf
  • Pranešimas
DSC6083CE2A-032K000T specifikacijos
Dalies numeris DSC6083CE2A-032K000T Gamintojas Micrel / Microchip Technology
apibūdinimas MEMS OSCILLATOR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5486 pcs Duomenų lapas DSC6083CE2A-032K000T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC60XX
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±25ppm Dažnumas 32kHz
Išsamus aprašymas 32kHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.2mA (Typ)