DSC6013CI2A-033.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC6013CI2A-033.0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DSC6013CI2A-033.0000
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas MEMS OSCILLATOR, ULTRA LOW POWER
Duomenų lapai: 1.DSC6013CI2A-033.0000.pdf2.DSC6013CI2A-033.0000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DSC6013CI2A-033.0000 specifikacijos
Dalies numeris DSC6013CI2A-033.0000 Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 97902 pcs Duomenų lapas 1.DSC6013CI2A-033.0000.pdf2.DSC6013CI2A-033.0000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.71 V ~ 3.63 V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija DSC60XX
Reitingai AEC-Q100 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 33MHz Išsamus aprašymas 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.71 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 1.3mA (Typ) Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -